Webinar na żywo 

| 24 Kwietnia 18:30

Zacznij zarabiać skutecznie i stabilnie w branży dietetycznej?

1

Chcesz otworzyć biznes dietetyczny ale boisz się porażki i "utopienia" pieniędzy.

2

Chcesz się dowiedzieć ile realnie można zarabiać w tej branży?

3

Chcesz się dowiedzieć jak pozyskiwać i utrzymywać klientów w małym i dużym mieście?

Webinar:

24 kwietnia | 18:30

Prowadząca:

Kamila Banel

Kamila prowadzi biznes dietetyczny już od ponad 12 lat. W tym okresie wyszkoliła i wspierała wielu dietetyków, w tym też mnie by osiągnąć zamierzone cele w rozwoju i biznesie. 

Od wielu lat jest najczęściej rekomendowanym dietetykiem w swoim regionie.Cześć!

Nazywam się Wiktoria Kucińska i od 3 lat z powodzeniem prowadzę poradnię dietetyczną w Płocku. 

Ale jak zaczęła się ta historia?

Od zawsze chciałam pomagać ludziom z wieloma jednostkami chorobowymi, ponieważ sama je posiadam. W tym celu poszłam na studia dietetyczne i uzyskałam dyplom... i nagle nie wiem co robić!

Pojawiła się niezliczona ilość pytań...

Jak zacząć pozyskiwać klientów? Gdzie ich przyjmować? Jakie materiały stworzyć? 

Nie wiedziałam od czego zacząć dlatego kształciłam się ale wiedzy nie wykorzystywałam. Przez co tkwiłam w branży, która dawała mi tylko stały dochód i nic więcej. 

W końcu po 2 latach zebrałam się na odwagę i zaczęłam szukać pracy oraz osób, które pomogłyby mi działać jako dietetyk. 

Tak znalazłam się w tym miejscu, w którym teraz jestem. Gdzie uzyskałam pomoc i wsparcie jak stać się najlepsza w swoim zawodzie. 

Jeśli chcesz wiedzieć jak w wieku 26 lat stać się najbardziej polecamy dietetykiem w swoim regionie to ten webinar jest dla Ciebie

Dlaczego warto mi zaufać?

Znam specyfikę rynku
i branży.

Swoją poradnię prowadzę od ponad 2 lat. Po drodze było kilka kryzysów (ba i to na samym początku): COVID w 2020, aktualnie inflacja. A ja dalej działam i mam się dobrze.

Mam gotowy system wsparcia, pozyskiwania i obsługi klientów.

System, który chcę Ci zaproponować nie jest czymś, co działa od miesiąca. To działa od 12 lat
- w dużych miastach i w małych miejscowościach.

Dzielę się swoim doświadczeniem.

Niektórzy - podobnie jak ja - działają z powodzeniem od 2 lat, niektórzy nieco krócej, za to inni już 12 lat, ale wszyscy świetnie sobie radzą.

Poprowadzę Cię za rękę.

Obecnie skupiam swoją zawodową energię na wdrażaniu i wspieraniu nowych osób, chcących nauczyć się tego, co ja i pokazuję, jak zarabiać fantastyczne pieniądze w tej branży.

Poznaj opinię osób, które mi zaufały

"

Na początku naszej znajomości bałam się niepowodzenia. Obawiałam się, że moje umiejętności i doświadczenie mogą nie być wystarczające. Strach powodował stres i niepewność, a także brak pewności siebie. Jednak współpraca z Wiktorią pozytywnie wpłynęła na moje obawy i lęki. Jest bardzo pomocna i wspierająca już od samego początku. Nauczyła mnie, jak przygotować się do pracy, jak pokazać swoje umiejętności i doświadczenie w najlepszym świetle oraz jak radzić sobie ze stresem i nerwami. Dzięki tej współpracy zyskałam pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Wiktoria umocniła moją wiarę w siebie i pomogła mi uwierzyć, że jestem w stanie sprostać wymaganiom innych. Udzieliła mi również cennych wskazówek, jak rozwinąć moje umiejętności i wiedzę w obszarach, które potrzebuję poprawić. Współpraca z moją trenerką promotorką pozwoliła mi zrozumieć, że nie muszę bać się pracy w własnej poradni, ale że mogę patrzeć na nią jako na możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności. Wsparcie, które otrzymałam od mojej liderki, pozwoliły mi przezwyciężyć obawy i podjąć wyzwanie prowadzenia poradni z większą pewnością siebie i determinacją.


Joanna Wróblewska - dietetyk


Jeżeli marzysz o swoim biznesie, własnej poradni żywieniowej i niezależności finansowej, to ten webinar jest idealny dla Ciebie.

Z drugiej strony wiem, że otwieranie swojego biznesu, stawianie pierwszych kroków w przedsiębiorczości może budzić strach i lęk - więc chcę Cię tego nauczyć, przeprowadzić Cię krok po kroku, aby Twoja praca przebiegała bez obawy o klientów, pieniądze i reklamę.


Czekamy na Ciebie!

08
Dni
.
 
05
Godzin
.
 
45
Minut
.
 
22
Sekund

You missed out!